Pirkumu grozs

0 prece(s) - 0,00€
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!
Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Sīkdatņu izmantošana

Kas ir sīkdatnes?


Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu uzstatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā https://www.aboutcookies.org/.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kam tās paredzētas?

Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai:

  • nodrošinātu vietnes darbību,
  • uzlabotu iepirkšanās pieredzi,
  • analizētu apmeklējumus,
  • personalizētu piedāvājumu un marketinga saturu.

Šiem mērķiem mēs izmantojam tikai obligātās.

Obligātās sīkdatnes nodrošina vietnes funkcionēšanu, proti ļauj ievietot preces grozā, izvēlēties valodu u.c. darbības, kas atvieglo Pircēja pārlūkošanas iespējas vietnē.

Šajā vietnē mēs neizmantojam funkcionālās vai analītiskās sīkdatnes.

Proti, mēs nenododam analītisko sīkdatņu informāciju trešajām personām (tādiem, kā sociāliem medijiem, marketinga un analītikas kompānijām). Analītisko informāciju var izmantot vienīgi SIA RK VILORI darbinieki, izstrādājot Pircējam individuālo speciālo piedāvājumu.

Kā izslēgt sīkdatnes?


Pēc vēlēšanās Jūs varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu iekārtā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana iekārtā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāk lasiet šeit (angļu valodā): www.aboutcookies.org.

SIA RK "VILORI" Kr. Valdemāra iela 40, Rīga, LV-1010, Latvija - tālr.: +371 67 506452, +371 67 506453, fakss: +371 67 843065 - vilori@vilori.lv

vilori.lv