Pirkumu grozs

0 prece(s) - 0,00€
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!
Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Atteikuma tiesības

Distances līguma gadījumā Pircējs ir tiesīgs izmantot Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.pantā noteiktās atteikuma tiesības, 14 dienu laikā atkāpjoties no noslēgtā līguma. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Izmantojot atteikuma tiesības, Pircējam 14 dienu laikā no atteikuma paziņošanas dienas ir jāatdod vai jānosūta piegādātā prece SIA RK VILORI mazumtirdzniecības veikalā PAPĪRU NAMS, Rīgā, Stabu ielā 13, LV-1010 vai SIA RK VILORI birojā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 40/1, LV-1010. Juridiskas personas nevar izmantot atteikuma tiesības.

Atteikuma radītās sekas:

Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības vai kvalitātes zudumu, ja atteikuma tiesību termiņā prece ir izmantota vairāk, nekā nepieciešams tās pārbaudei vai īpašību noskaidrošanai (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Pircējam ir tiesības preci lietot tikpat lielā mērā cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes veikalā un cik tās nepieciešams preces pārbaudei. Tas ir, iepazīties ar preces vizuālo izskatu, neveicot nekādas manipulācijas. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmanšanas termiņā, kas nav savienojuma ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos. SIA RK VILORI lūdz pircēju lietot preci tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei, tik pat lielā mēra, cik to varētu izdarīt  veikalā, novērtējot preces krāsu, izmēru, materiālu u.c. Klients ir atbildigs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Ja Jūs atteiksieties no šī līguma, mēs atmaksāsim visus no jums  konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies nestandarta piegādes veidu), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA RK VILORI tika informēts par lēmumu atteikties no šī līguma. SIA RK VILORI var aizturēt naudas atmaksājumu līdz brīdim, kamēr būs saņēmtas Pircēja nosūtītās/atgrieztās preces.

Izmantojot atteikuma tiesības Jums būs jāsedz preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad SIA RK VILORI ir piekritis segt šīs izmaksas.

 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības 20.05.2014. Ministru kabineta noteikumu Nr.255 Noteikumi par distances līgumu 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • Preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā
  • Preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas.
  • Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (kā - smaržas, ausīs ieliekamās audio austiņas, zobu birste, epilātors, bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, matu taisnotāji, un citas tamlīdzīga rakstura preces). Prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajauksies ar citām lietām.
  • Patērētājs ir pieprasījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs, ierodoties pie patērētāja, sniedz papildu pakalpojumu vai piegādā preces, kas nav nepieciešamās rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajiem papildu pakalpojumiem vai precēm.
  • Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.
  • Līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu.
  • Ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Norādītie nosacījumi, neierobežo Pircēja likumiskās tiesības.
  • Šeit, Jūs, varat aizpildīt atteikuma veidlapu, preces atteikuma gadījumā.

SIA RK "VILORI" Kr. Valdemāra iela 40, Rīga, LV-1010, Latvija - tālr.: +371 67 506452, +371 67 506453, fakss: +371 67 843065 - vilori@vilori.lv

vilori.lv