Pirkumu grozs

0 prece(s) - 0,00€
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!
Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Vispārīgie nosacījumi

Interneta vietnes www.vilori.lv vispārīgie noteikumi

Vēloties nodrošināt uz savstarpējo sapratni balstītu sadarbību ar klientiem, lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA RK “VILORI”, vienotais reģ. Nr. 40003194672 (turpmāk tekstā – VILORI) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

A) Balstoties uz to, ka SIA RK VILORI piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek noslēgts Distances līgums.

B) Visa informācija – ieskaitot lietošanas noteikumus, preču aprakstus, cenas, piedāvājumus  un piegādes nosacījumus var tikt mainīta www.vilori.lv vietnē bez iepriekšēja brīdinājuma un ir spēkā publicējot informāciju vietnē www.vilori.lv .

Interneta vietnes www.vilori.lv lietošanas noteikumi

1. Pasūtījumu iespējams noformēt vietnē www.vilori.lv, pa telefonu 67506452, e-pastā vilori@vilori.lv vai mūsu mazumtirdzniecības veikalā "PAPĪRU NAMS" Rīgā, Stabu ielā 13

2. Vietnē norādītās cenas ir iekļaujot nodokļus. Vairāk informācijas par piegādes izmaksām šeit

3. Noformējot pasūtījumu nepieciešams norādīt telefona numuru un e-pasta adresi, saziņai, lai varētu informēt par pasūtījuma izpildes procesu, kā arī, ja nepieciešams nosūtīt papildus informāciju un dokumentāciju.

4. Pasūtījumu var noformēt gan kā nereģistrēts klients (viesis), gan reģistrēts. Lai kļūtu par vietnes www.vilori.lv registrētu lietotāju ir jāievēro interneta vietnē noteiktā reģistrēšanās kārtība.

5. Uzsākot pasūtījuma veidošanu, lūdzam,  papildus iepazīties ar piegādes nosacījumiem šeit. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes veidu var norēķināties – izmantojot bankas pārskaitījumu attālināti un skaidrā naudā vai ar norēķinu karti preces saņemšanas brīdī ( tikai mūsu mazumtirdzniecības veikalā "PAPĪRU NAMS" Rīgā, Stabu ielā 13 ). Pasūtot preci sniedzam iespēju izvēlēties vienu no piegādes veidiem:

5.1. Bezmaksas preču saņemšana mazumtirdzniecības veikalā "PAPĪRU NAMS" Rīgā, Stabu ielā 13, darba dienās 09:30-18:30 un Sestdienās  11:00-15:00

5.2. Piegāde  uz norādīto adresi darba dienās  09:00-18:00 – maksa par pakalpojumu tiek noteikta pamatojoties uz piegādes adresi. Konkrēts piegādes laiks tiek precizēts sazinoties ar klientu pirms plānotā piegādes laika. Ar piegādes nosacījumiem var iepazīties šeit.

6. Gadījumā, ja klients vēlas citu piegādes veidu, kas nav piedāvāts (piemēram nosūtīšana uz Pakomātu vai Latvijas Pasta filiāli), klients var individuāli sazināties ar SIA RK VILORI un izvērtēt citu piegādes veidu iespējamību un izmaksas.

Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai pa daļām.

7. Saņemot preci, pirms tās lietošanas lūdzam iepazīties ar preces lietošanas  instrukciju  un lietot to saskaņā ar ražotāja norādījumiem un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

8. Piedāvātajām precēm ir spēkā ražotāja sniegtā garantija, ja ražotājs tādu piedāvā. Garantijas termiņš un citi noteikumi ir norādīti preces apraksta vai preces pievienotajos garantijas dokumentos. Garantija neietekmē tiesības, kas Pircējam piešķirtas ar normatīvajiem aktiem. Preces servisa apkalpošana tiek veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētaju aizsardzības (PTAL) normām. Pirkuma dokumentos ir aizliegts veikt jebkādas izmaiņas, pārrakstīt un labot.

9. Patērētājam ir tiesības izmantot Atteikuma tiesības, balstoties uz Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) un reglamentējošajiem Ministru Kabineta noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par  distances līgumu”, kuros noteikts, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un iesniegt atpakaļ ar distances līgumu iegādāto preci. SIA RK VILORI saglabā tiesības nepieņemt preci, gadījumā, ja ta ir mehaniski bojāta, vai ar nepilnīgu komplektāciju. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums elektroniski vilori@vilori.lv vai pa telefonu +371 67506452 un aizpildīt atteikuma veidlapu

10. Atgādinam, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas

11. Ievērībai - preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšējā paziņojuma. Preču ražotāji  var mainīt preču specifikācijas bez iepriekšējas SIA RK VILORI paziņošanas. Preces raksturojumā tiek izmantota ražotāja sniegtā informācija un attēli.

12. Vietnes www.vilori.lv lietotājs piekrīt saņemt informāciju no SIA RK VILORI veikala par dažāda veida aktualitātēm.

13. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA RK VILORI ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsaktajiem , bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA RK VILORI ir tiesīgs nosūtīt informāciju par jaunumiem, akcijām, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem, gadījumā, ja klients reģistrācijas gaitā vai vēlāk savā profilā ir izvēlējies šāda rakstura informāciju saņemt.

14. Norādot savu e-pasta adresi vilori.lv, piekrītiet, ka ta tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tik nosūtīta informācija/paziņojumi par uzsāktajiem , bet nepabeigtajiem pasūtījumiem. Lūdzu ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz www.vilori.lv, esat piekritis, ka šos datus SIA RK VILORI var izmantot iepriekš minētajos nolūkos, ieskaitot informēt par jebkādām izmaiņām, jaunumiem un piedāvājumiem.

15. Veicot reģistrāciju ir izvēles lauks "Jaunumu abonēšana", vai piekritītiet saņemt SIA RK VILORI jaunumus un piedāvājumus. Atzīmējot "Jā" izvēli piekrītiet saņemt ziņas no SIA RK VILORI. Ja vēlaties atteikties saņemt piedāvājumus, lūdzam atzīmēt "Nē", ka nevēlaties saņemt piedāvājumus vai rakstiet uz vilori@vilori.lv.

16. SIA RK VILORI lūdz Pircēju ziņot par pamanāmām neprecizitātēm preces raksturojumā vai attēlā sazinoties mums pa telefonu +371 67506452 vai rakstot uz e-pastu vilori@vilori.lv

17. Sūdzību un ieteikumu gadījumos SIA RK VILORI lūdz sazināties elektroniski vilori@vilori.lv vai telefoniski +371 67506452.

18. Jautājumu vai neskaidrību gadījuma SIA RK VILORI lūdz sazināties elektroniski vilori@vilori.lv vai telefoniski +371 67506452.

19. SIA RK VILORI patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja SIA RK VILORI nav izdevies sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pasta adresi.

20. Piekrītot šiem nosacījumiem, Pircējs piekrīt arī Pircēja ievadīto personas datu apstrādes nosacījumiem, ar kuriem var iepazīties šeit.

SIA RK "VILORI" Kr. Valdemāra iela 40, Rīga, LV-1010, Latvija - tālr.: +371 67 506452, +371 67 506453, fakss: +371 67 843065 - vilori@vilori.lv

vilori.lv