Pirkumu grozs

0 prece(s) - 0,00€
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!
Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Par uzņēmumu

Kopš 1994.gada mēs darbojamies papīra un biroja preču tirdzniecības jomā, ar katru gadu pilnveidojot savu darbību, piedāvājot Jums plašāku preču sortimentu, uzlabojot apkalpošanas kvalitāti un servisa līmeni. Visus šos gadus mums bij tas gods lūkoties Jūsu smaidos kā gandarījuma apliecinājumā par mūsu kopējo sadarbību un paveikto darbu. Šobrīd esam kļuvusi par vienu no vadošākajiem šīs nozares uzņēmumu.

Pateicoties nepārtrauktam darbam pie uzņēmuma sortimenta paplašināšanas, šobrīd varam piedāvāt mūsu klientiem arī luksusa dāvanas, piederumus mākslai un vaļaspriekiem, datorpiederumus, preces bērniem un skolniekiem. Plašs piedāvāto produktu klāsts un patīkamas cenas ir izveidojuši stabilu klientu loku, kas ir ir privātuzņēmumi un valsts iestādes, skolēni un studenti, profesionālie mākslinieki un arī tie, kam māksla ir kļuvusi par aizraujošu hobiju.

Kāpēc izvēlēties sadarboties tieši ar mums?

Jo mums rūp mūsu klienti un sadarbības partneri un mēs cenšamies darīt visu iespēju robežās, lai mūsu sadarbība būtu patīkama un abpusēji izdevīga. Mēs piegādājam preces no vadošajiem ražotājiem, kuriem kvalitāte ir svarīgākais faktors, taču sadarbība tieši ar ražotājiem ļauj sniegt Jums šo kvalitāti par patīkamām cenām. Katram klientam mums ir individuāla pieeja, jo mūsu uzdevums ir netikai Jums pārdot, bet arī pārliecināties, ka tā ir Jūsu labākā izvēle, ka tieši šī prece Jums ir vajadzīga un spēs apmierināt Jūsu vajadzības. Mums sagādā patiesu prieku tas mirklis, kad sakāt mums paldies un, kad paldies saka Jums Jūsu darbinieki.

Mēs piedāvājam Jums:

  • Daudzveidīgus papīra un papīra produkcijas izstrādājumus.
  • Kancelejas preces biroju vajadzībām
  • Preces skolniekiem un studentiem
  • Datorpiederumus un aksesuārus
  • Preces māksliniekiem un radošiem cilvēkiem
  • Preces izklaidei un brīvajam laikam
  • Dažādas dāvanas

SIA RK "VILORI" Kr. Valdemāra iela 40, Rīga, LV-1010, Latvija - tālr.: +371 67 506452, +371 67 506453, fakss: +371 67 843065 - vilori@vilori.lv

vilori.lv